MEESKONNA KOOLITUS

Meeldejääv meeskonnaüritus 

Meeskonna motivatsioon on väga oluline ja meie juures on selleks suurepärased võimalused. Rendi meie juures ürituse jaoks ruumid, mille juurde kuulub nii koolituse/koosolekuruum koos kirjutustahvli ning ekraaniga. Hinna sisse kuulub kõikide ruumide kasutamine, meie personali abi ning võimalus kasutada vastavalt oma soovile hobikarte.Kui on soov, siis korraldame Teie meeskonnale võistlusliku Grand Prix võistluse. Grand Prix võistlus on formaat, kus tuleb arvestada kõikide tiimiliikmetega ja seetõttu sobib see suurepäraselt meeskonna vaimu kasvatamiseks. Meeskonnaürituste tarbeks on võimalik ruume rentida seltskondadele alates 8 kuni 100 inimeseni.

GP  pakub ka põnevat meelelahutust, kus iga võistleja saab kihutamisjanu kustutada, ning veeta meeldejääv üritus Kardikeskuses! Osalejad saavad vajaliku varustuse kardikeskusest (kiiver,kindad ja kombinesoon) ja oma isiklikud asjad saab lukustada riietumisruumide kappidesse. Peale riietumist algab instruktaaž, instruktor tutvustab kardiraja reegleid ja karti.

Grand Prix sisaldab igale võistlejale kolme kardisõitu:
– Soojendussõit 8 min
– Kvalifikatsioon 10 min
– Finaal 12min (15-20 ringi)

Võistluse lõpetab autasustamis-tseremoonia, kus võitjat premeeritakse vahuveiniga.

Hinnakiri

Ruumide rent 432.00€/h.

Pikema rendi puhul küsi personaalset pakkumist.

Hind sisaldab: kõikide ruumide kasutamist, pabertahvlit, hdmi ühendusega ekraani,  kardisõidu ohutuskoolitust, kardiraja kasutamisõigust, sõitja ohutusvarustust.
Kõik hinnad sisaldavad KM22%