Firmapidu

Meeldejääv firmapidu Kardikeskuses

Grand Prix pakett


Grand Prix pakett sobib seltskondadele alates 8 kuni 100 inimeseni. GP  pakub põnevat meelelahutust, kus iga võistleja saab kihutamisjanu kustutada, ning veeta meeldejääv firmapidu Kardikeskuses!

Osalejad saavad vajaliku varustuse kardikeskusest  (kiiver,kindad ja kombinesoon) oma isiklikud asjad saab lukustada riietumisruumide kappidesse,  peale riietumist algab instruktaaž, instruktor tutvustab kardiraja reegleid ja karti.

Grand Prix sisaldab igale võistlejale kolme kardisõitu,

    • Soojendussõit
    • Ajasõit
    • Finaal

Lähtume põhimõttest, mida vähem puhkad, seda rohkem sõita saad!
Puhast sõiduaega  igale osalejale keskmiselt  35-45minutit, sõidu pikkust on võimalik kliendil ise valida!

Võistluse lõpetab autasustamis-tseremoonia,  kus premeeritakse kolme parimat shampuse ja medalitega.

Kuni 8 inimest 1h €300
Kuni 10 inimest 1h €380
Kuni 14 inimest 1,5h €500
Kuni 18 inimest 1,5h €600
Kuni 20 inimest 2h €690
Kuni 25 inimest 2,5h €850

 

Hind sisaldab varustust (kiiver,kindad ja kombinesoon)
Kõik hinnad sisaldavad KM20%

Muud teenused

Lisaks peale kardisõitu on võimalik rentida Teile sobilik ruum (sauna, konverentsiruumi, peoruum  „Garaaz“) täpsema ülevaate meie ruumidest saab siit http://www.hobikart.ee/urituste-korraldamine/ruumid/

Kardikeskuses on avatud ka baar, kus värskendavate jookide kõrvale saab ka ette tellida toitlustuse. NB! Toit on ettetellimisel 3 päeva, meie menüü leiate siit http://www.hobikart.ee/menuu/


Kardikeskus on Eesti pikem sisekardirada (450m), aastaringselt elamusi pakkuv kardikeskus, mis asub Laagri Maksimarketi parklast välja ehitatud kinnises hallis. Keskus asub hoogsalt arenevas Tallinna osas ning on kõigile huvilistele kergesti leitav ja ligipääsetav. Kasutusel on 12 hobikarti Sodi RX7, kardid on piisavalt võimsad ja väga turvalised, et rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi vajadusi.